Захист камер відеоспостереження під час грози

Грозовий удар негативно впливає на електромережі. Навіть якщо він стався в декількох кілометрах від об’єкта, він все одно викликає короткі імпульси в слабкострумових мережах, через що трапляються поломки аналогових і IP-камер. Саме тому для забезпечення безперебійної роботи техніки необхідно використовувати спеціальний захист. Такий пристрій забезпечить стабільність, якість і безпеку сигналу і є вкрай необхідним заходом не тільки в системах відеоспостереження, а й комп’ютерних мережах та іншому електрообладнанні.

Головне завдання захисту камер від грози полягає в тому, щоб не допустити короткого замикання інженерних комунікацій і запобігти повному вихід системи з ладу. Надійні захисні пристрої протистоять потужному грозовому фронті і блокують його електростатичні розряди. Серед інших їх переваг виділяють:

– прилад не потребує підключення до мережі живлення
– чутливі елементи приховані в термоусадочної трубці
– компактні розміри і легка вага
– підтримує напругу на оптимальному рівні
– витримує розряд імпульсного струму до 40 кА.

Комплект козахисту для аналогових і IP-камер має просту збірку, а його монтаж здійснюється на зовнішньому контурі будівель. Він ідеально підходить для відеоспостереження, встановленого в приватних будинках, котеджах, торгових і складських об’єктах, особливо, якщо воно знаходиться на відкритій місцевості.