Переваги використання систем захисту від удару блискавки

Гроза – одне з найнебезпечніших природних явищ. Вона не тільки часто призводить до людських втрат, але і може вивести з ладу дороге устаткування, після чого полагодити його неможливо. Щоб уникнути неприємний наслідків, які викликає удар блискавки, важливо використовувати захист від блискавки. Його встановлюють не тільки на будинках і спорудах, а й на електронному обладнанні, наприклад, камері. Мета захисного пристрою – убезпечити обладнання від перенапруги і забезпечити його безпечну та безвідмовну роботу.

Встановлюючи захист для відеоспостереження, важливо розуміти, що ніякий пристрій не може витримати влучення блискавки, але усунути наслідки статичного розряду воно все-таки здатне. При цьому потрібно дотриматися важливої умови – виконати надійне заземлення відеореєстратора. Для цього варто використовувати екрануючий шар крученої пари або модуль з розрядниками.

Використання захисних пристроїв для відеоспостереження має такі переваги:

– уберігає від перенапруги і електромагнітних наведень
– не дає вийти з ладу відеокамері, відеореєстратору, блоку живлення
– виключає ризик втрати архівний даних, які зберігаються на сервері
– допомагають вести цілодобове спостереження за об’єктом, незалежно від погодних умов

Правильно виконаний монтаж блискавкозахисту сприяє тому, що ваші камери будуть справно працювати у будь-яку пору року, в тому числі тоді, коли небезпечні розряди блискавки відбуваються особливо часто.