Проектування електропостачання для дому і квартири

Сьогодні уявити собі комфортне життя без електропостачання просто неможливо. І не дивно, що до проектування цієї системи треба відноситися дуже серйозно. Щоб електромонтажні роботи пройшли успішно, їх слід довіряти професійним інженерам, які зможуть максимально врахувати всі необхідні деталі. Правильно виконав проектування, можна розраховувати на якісний монтаж, від якого буде залежати ваш комфорт і безпека. 

Найкращий час для замовлення проекту — під час проектування інженерних систем. Роботи починаються з того, що фахівець робить аналіз концепції освітлення, розеток та електроприладів. Він детально розпише їх кількість і місце розташування в будівлі, а також розподілить всі прилади на групи для того, щоб силові навантаження не були сконцентровані в одній категорії автоматів. 

Слід зауважити, що у деяких приміщеннях системи повинні управлятися окремими автоматами. Особливого захисту потребує кухня та ванна, оскільки в цих зонах ризик удару током дуже високий. Наявність окремого автомату в цих кімнатах дозволить захистити мешканців і внутрішні прилади. 

Кожен будинок або квартира мають свою особливості. Крім того, бажання та потреби мешканців можуть відрізнятися. Наша компанія виконує професійне проектування електропостачання будь-якої складності. Отримавши завдання від замовника, ми робимо грамотний обмірний план та дотримуємося всіх технічних умов проектування згідно з державними нормами.