Технічне обслуговування блискавкозахисту

Щоб блискавкозахист виконував свої функції без нарікань, його не тільки потрібно правильно встановити, але і час від часу проводити роботи по профілактиці. На працездатність системи можуть вплинути різні чинники навколишнього середовища, тому періодично важливо переконуватися в тому, що всі її компоненти знаходяться в належному стані і здатні справлятися зі своїми завданнями.

У згоді з встановленими нормативами комплексний огляд обладнання рекомендовано проводити щороку. В ідеалі робити це навесні, перед початком періоду гроз. Розбирати місця з’єднань, перевіряти контакти і очищати їх від корозії слід через 2-3 роки. Також іноді необхідно вибірково розкривати грунт, стежити за станом заземлюючого провідника.

При огляді блискавкозахисту звертають увагу на:
– наявність пошкоджень і іржі на поверхні
– зовнішній вид з’єднань і елементів кріплення
– справність пристроїв від перенапруги
– відповідність проекту і паспорта блискавкозахисту
– значення питомого опору для системи заземлення

Регулярна перевірка блискавкозахисту і його підтримка в робочому стані – головна умова, при якій ваш будинок або інша будівля буде знаходитися під надійним захистом.

Щоб уникнути недобросовісних перевірок, які можуть привести до проблем з введенням об’єкта в експлуатацію і недостатньому захисті від грозових розрядів, користуйтеся послугами відповідальних виконавців. Саме такі фахівці працюють в нашій компанії. Ми готові забезпечити обслуговування систем, а по закінченню перевірки оформити протокол встановленого зразка. Так у вас буде повна впевненість в особистому захисті і безпеці своєї нерухомості.