Що таке проект блискавкозахисту і навіщо він потрібен?

Захист від блискавки вимагає ретельного та завчасного планування. Щоб створити надійну систему, яка могла б своєчасно виконувати свої функції, важливо провести чимало спеціальних розрахунків. Для безвідмовного функціонування системи фахівці виконують спеціальний проект. У ньому повинні знаходитися розрахунки та технічні параметри кожного компонента системи. 

Перш ніж встановити сучасний пристрій блискавкозахисту, важливо зробити розрахунки та зняти розміри об’єкта, де буде проводитися монтаж громовідводу. Далі необхідно вибрати тип організації електробезпеки. Вибір обладнання залежить від параметрів будівлі, вимог замовника до конструкції, а також можливостей реалізувати даний блискавкозахист на конкретному об’єкті.  

Блискавкозахист будівель вимагає визначення наступних параметрів:
– тип, розміри і місце розташування контуру;
– перетин провідників для струмовідводів, перетин сполучних шин і траса прокладки;
– тип і потужнiсть автоматики;
– розміри і вид блискавкоприймача;
– тип покривного матеріалу. 

У  розроблений професіоналами проект також входить інформація про різницю потенціалів між електроприладами і провідником заземлення та деякі інші відомості. 

Щоб проектування блискавкозахисту було зроблено грамотно, а обладнання працювало бездоганно, радимо звертатися до досвідчених фахівців. Наша компанія складається з кваліфікованих майстрів, які виконуть блискавкозахист під ключ вже не перший рік. Крім того, ми пропонуємо повний спектр послуг, в тому числі розробку плану і схем захисту, монтаж, проведення випробувань та подальше обслуговування систем.