Як організувати захист від блискавки для IP камер?

Пристрої захисту відеоспостереження від згубного впливу блискавок використовуються досить часто. Для аналогових камер ці прилади рекомендовані, а ось для IP камер є необхідністю. І це не дивно, адже чим більше елементів включає в себе обладнання, тим вище ймовірність, що вони можуть прийти в непридатність через погані погодні умови.

Організовуючи блискавкозахист для IP відеокамер, потрібно розуміти, що захисту потребує не тільки пристрій, але і лінія, по якій відбувається передача сигналу і саме живлення. Також варто відповідально підійти до вибору приладу, приділяючи увагу значенню робочої напруги і сили струму.

Щоб виключити вплив навколишнього середовища, пристрої поміщають в спеціальні термокожухи. Це дає можливість уберегти прилади від різких перепадів температур і високої вологості повітря.

Захист камери від грози повинен починатися тільки після створення проекту системи. Також буде досить просто намалювати схему підключення, де докладно прописати кожен етап роботи. Далі відбувається установка – розміщувати захисний елемент потрібно як з боку камери, так і в місці, де знаходиться центральний процесор. Виконання монтажу найкраще довіряти професіоналам, так як саме вони знають всі тонкощі цього процесу і здатні створити надійну систему. Вона не тільки ефективно захистить від розрядів стихії, а й дасть можливість уникнути фінансових витрат на покупку нової техніки.