Як розрахувати бюджет на електромонтажні роботи?

Щоб експлуатація будівлі, використання побутових приладів та системи освітлення були комфортними, необхідно подбати про якісне електропостачання. Звісно, розцінки на електромонтажні роботи нерідко складають солідний фрагмент в загальному кошторисі на ремонт, але без них ніяк не обійтися. 

Сума монтажу може відрізнятися залежно від того, де будуть проводитися роботи — у квартирі, котеджі, будинку, в офісі чи на підприємстві. Так, наприклад, в громадських будівлях крім стандартних процесів по електромонтажу, може знадобилися встановлення відеоспостереження, прокладка мереж телефонії чи інтернет. Замовнику треба визначитися, які саме роботи по електриці йому будуть потрібні, а також порівняти прайс-лист на ті чи інші етапи одразу у декількох організацій, щоб виділити для себе вигоду. 

Прайс-лист охоплює не тільки установку розеток, вимикачів і прокладку проводки, але і враховує розподільні коробки, монтаж гофрованих рукавів, установку електролічильників і автоматичних вимикачів. Загальний бюджет містить відмітку про виділення тієї чи іншої суми на проведення ремонту та вартість робіт, проведених у приміщенні та за його межами.

Вартість електромонтажу може бути значно знижена, якщо використовувати проект, який вже розроблений і підготовлений для реалізації. Він розробляється згідно з державними стандартами та нормами, а тому гарантує безпеку і відмінну функціональність електромережі.