Системи контролю і управління доступом (СКУД)

UST Послуги Система контролю управління доступом

Монтаж системи контролю та управління доступом

Працюємо по Києву та Київській області

Система контролю і управління доступу (СКУД) – система програмованих керованих технічних засобів, які дозволяють в межах заданої території обмежити можливість проникнення на неї. За допомогою СКУД адміністратор має можливість повністю або частково (наприклад за часом) обмежити доступ на територію людей, а також реєструвати факт потрапляння в закриту зону і час.

Захист

від небажаного проникнення

Розподіл

прав
доступу

Персоналізація

і верифікація
проходу

Автоматизація

і облік
робочого часу

10

років успішно
працюємо
на ринку

176

об'єктів
виконали
вчасно

15

років досвіду
у основних
фахівців

8

з 10 клієнтів
приходить
за рекомендаціями

Установка систем контролю і управління доступом (СКУД)

Системи контролю і управління доступом (СКУД) активно проникають в усі сфери життєдіяльності людини, починаючи від домофона будинку і закінчуючи пропускною системою зі СКУД на роботі. Також такі системи активно встановлюються на вокзалах, аеропортах, в бізнес-центрах де необхідно обмежити пересування людей в певних зонах. Системи контролю доступу дозволяють значно збільшити ступінь безпеки об’єкта. Залежно від комплектації та побажання замовника, система СКУД також може:

 • Здійснювати обмеження внутрішнього доступу персоналу і відвідувачів, відповідно до правил;
 • Виробляти стеження за переміщенням людей по об’єкту;
 • Вести облік і зберігати дані за часом перебування людей в певній зоні;
 • Вести облік робочого часу співробітників;
 • Виробляти виявлення факту і місця несанкціонованого проникнення в контрольну зону;
 • Мати можливість підключення до СКУД інших систем безпеки (пожежна сигналізація, пульт охорони) і т.д.
 • Можливість побудови інтегрованих систем безпеки.

Як можна побачити, система управління і контролю доступу значно полегшує завдання контролю пересування і доступу людей в контрольні зони. Побічно така система дозволяє власнику економити, так як відпадає необхідність в наймі додаткових одиниць охорони. Навіть якщо така система поки не передбачена проектом будівлі, бажано на етапі будівництва закласти все необхідне для її подальшої установки.

Компанія UST має багатий досвід монтажу і налаштування систем контролю і управління доступу. У портфелі виконаних замовлень є як приватні клієнти, так і юридичні особи. Виконаємо установку СКУД на будь-якому об’єкті, в незалежності від його місця розташування.

МИ ПРОПОНУЄМО

Монтаж систем контролю і управління доступом "під ключ"

Як і всі інші подібні системи, система СКУД вимагає розробку проекту, відповідно до якого буде проводиться монтаж і налагодження. Для того, щоб правильно і точно розробити проект, в першу чергу на об’єкт відправляється інженер, який огляне територію об’єкта, зробить необхідні виміри і розрахунки. Під час цього візиту замовник може внести корективи і озвучити спеціальні побажання.

Довірте монтаж СКУД професіоналам!

Можливості компанії UST мають на меті установку систем контролю і управління доступу «під ключ». Кваліфікований проектний персонал підготує проект системи у відповідності з усіма стандартами і вимогами; інженери підберуть або дадуть рекомендацію по підбору обладнання; монтажники виконають монтаж професійно, акуратно і швидко; на кінцевому етапі вся система буде налаштована і введена в експлуатацію.
Під час роботи на кожних етапах наші фахівці приділяють увагу кожній дрібниці і нюансу. В кінцевому підсумку це заощадить час і гроші, так як це позитивно позначиться на частоті обслуговування обладнання. Кожен елемент системи спершу налаштовується окремо, а потім заводиться в загальну систему і повторно тестується.

Переваги установки СКУД від UST

Компанія UST давно має репутацію професіонала и області впровадження систем контролю і управління доступу. Нам довіряють як фізичні, так і юридичні особи, включаючи великі державні організації. Ми виділяємо кілька аспектів, завдяки яким вже багато років клієнти вибирають і радять копання UST, а саме:

 • індивідуальний підхід у виборі обладнання, в залежності від вимог об’єкту і бажань замовника;
 • підготовка індивідуального проекту під потреби замовника;
 • комфортна система ціноутворення. Найкраще співвідношення ціни та якості;
 • використання тільки сучасного, якісного, перевіреного обладнання, яке коректно пропрацює довгі роки;
 • цілодобова підтримка з питань експлуатації СКУД;
 • надання тривалої гарантії на технічну частину і на роботи.
Залиште заявку
і отримаєте безкоштовно:
Консультацію інженера
Виїзд фахівця на об'єкт для складання ТЗ і розрахунку вартості

Етапи проведення робіт

Фахівці компанії UST виконують комплекс робіт по монтажу та налагодженню систем контролю і управління доступу від «А» до «Я». Роботи починаються зі складання проекту, який затверджується із замовником в обов’язковому порядку і закінчуються якісним монтажем, налаштуванням і допомогою в оформленні необхідних документів.

Проектування

Підбір обладнання

Монтажні роботи

Компанія UST

Виконані роботи з монтажу СКУД

Потрібна допомога?
Ми готові знайти рішення вашої задачі