Відеоспостереження під ключ

UST Послуги Відеоспостереження

Встановлення систем відеоспостереження

Ви контролюєте ситуацію 24/7

Компанія UST – це оцінка об’єкту, створення проекту, професійна установка, сервіс. Все це швидко, якісно, фінансово комфортно.

Безкоштовний виїзд

інженера протягом доби

Більше 10 років досвіду

на ринку систем безпеки

Адекватні ціни монтажу

Пошук оптимального рішення

Післягарантійний сервіс

12 місяців гарантії

300

МОНТАЖІВ
ЗА
10 РОКІВ

967

НАМИ
ПРОДАНО
КАМЕР

8

З 10 КЛІЄНТІВ
ПРИХОДИТЬ ПО
РЕКОМЕНДАЦІЇ

15

КАМЕР
ВСТАНОВИМО
ЗА 1 ДЕНЬ

Можливості систем відеоспостереження

Запорукою коректної роботи комплексної системи відеоспостереження є використання якісного висококласного обладнання. Устаткування, яке ми використовуємо, є продуктами світових лідерів з виробництва рішень для безпеки, а саме Hickvision, Dahua, Uniview, Sony, Panasonic. Ми пропонуємо нашим замовникам обладнання, яке відрізняється високою якістю збірки і видатними характеристиками при доступній вартості. У нашому розпорядженні завжди широкий асортимент камер зовнішнього і внутрішнього спостереження. Камери зовнішнього спостереження відрізняються широким спектром робочих температур і не вимагають спеціального захисту від впливу погодних факторів. Техніка для внутрішнього відеоспостереження володіє широкими можливостями для «тюнінга» і може записувати якісний аудіоряд, обладнуватися датчиками вітру і руху, які не реагують на домашніх тварин і т.д.

Клієнту надається можливість вибору між HD-TVI і IP камерами. Сьогодні можливості IP камер набагато ширше і, до того ж, якість зображення знаходиться на найвищому рівні. Передача даних за окремим інтернет-каналам, зберігання інформації на «хмарі», доступ до камери з будь-якого сумісного пристрою – це і багато іншого доступно Вам з IP камерами.

video_tc

Безперебійність роботи системи відеоспостереження – одне з найбільш важливих вимог. Тому, щоб виключити перебої з причини людського фактора, установку слід здійснювати руками команди професіоналів.
Слід зазначити, що сьогодні системи відеофіксації використовуються не тільки як частина системи безпеки. У світі цифрових баз даних, камери використовуються для збору і передачі аналітичних даних. Стеження за транспортом з фіксацією номерних знаків, підрахунок потоку, порівняння даних, автоматичний доступ на основі зібраної інформації і багато іншого.

ГОТОВІ РІШЕННЯ

Монтаж відеоспостереження "під ключ"

Кожен новий проект не схожий ні на один з попередніх. Саме тому при розрахунку нового об’єкта, інженер-кошторисник вивчає його, щоб врахувати всі тонкощі і нюанси і особисто спілкується з представником замовника для обліку його побажань.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

Всі роботи, починаючи від проектування і закінчення післяпродажним обслуговуванням, виконують сертифіковані фахівці компанії UST. 4 мобільні групи, що складаються з команд монтажників і наладчиків, всього 16 співробітників, приступають до роботи негайно після затвердження проекту із замовником. Використання в роботі тільки професійного інструменту гарантує правильність і акуратність монтажу, з урахуванням всіх вимог.
Відеоспостереження – це комплекс окремих елементів, зібраних в єдину замкнуту систему. Кожен встановлений елемент перевіряється і налаштовується окремо, а потім включається в систему. Після повного монтажу все додатково відточується і доводиться до повної працездатності. Професіонали компанії UST виконують всі роботи максимально якісно, ​​тим самим мінімізуючи можливості збоїв. Сервісна служба, в будь-якому випадку, готова оперативно відреагувати на будь-який сигнал про нестабільність роботи.
Ми надаємо 2-х річну гарантію на все встановлюється обладнання і повну річну гарантію на роботи. Протягом гарантійного періоду, нашими бригадами мінімум два рази здійснюється візит на об’єкт з метою контролю правильності роботи системи.

Технічне обслуговування відеоспостереження

Довгострокове взаємовигідне співробітництво з кожним з клієнтів – наш основний пріоритет. Будь-яка техніка вимагає періодичного огляду та обслуговування. Тому, крім проектування і монтажу, ми пропонуємо нашим замовникам і якісний сервіс. Безперебійність системи відеоспостереження буде гарантована тільки при своєчасному і якісному технічному обслуговуванні.
Також, з плином часу, навіть найдосконаліша на дану хвилину система морально застаріє і буде вимагати модернізації або доповнення. З питаннями щодо поліпшення та вдосконалення Вашої системи відеоспостереження також можна звернутися в компанію UST.
Нові системи можуть бути побудовані як за допомогою типових шаблонних рішень, так і на основі абсолютно нового проекту, розробленого спеціально під конкретний об’єкт до побажань клієнта.
Абсолютно всі роботи можуть бути виконані по всій території України. Для зручності клієнтів, ми працюємо з підприємствами будь-якої форми власності та фізичними особами. Доступні різні форми оплати.

Залиште заявку
і отримаєте безкоштовно:
Консультацію інженера
Виїзд фахівця на об'єкт для складання ТЗ і розрахунку вартості
З НАМИ ПРАЦЮВАТИ ЛЕГКО

5 кроків до підключення

1

Дзвінок

2

Огляд об'єкту

3

Підбір обладнання

4

Монтаж

5

Здача об'єкту

Компанія UST

Виконані роботи з монтажу відеоспостереження

Потрібна допомога?
Ми готові знайти рішення вашої задачі