Про нас

UST Про нас

Компанія UST

Професійно виконуємо установку, ремонт охоронної сигналізації, відеоспостереження, інших засобів безпеки на різні об'єкти нерухомості по Києву та Київській області. Будинки, дачі, квартири, офіси, гаражі, бокси, складські приміщення та інші об'єкти нерухомості. Встановлюємо автономні сигналізації, без виїзду оперативної групи реагування, які не потребують абонентської плати

Стежимо за новинками

Успішно їх впроваджуємо

Компанія року 2018

За підсумками 2018 року компанія «UST» визначена «Всеукраїнським галузевим аналітичним центром» як «КОМПАНІЯ РОКУ 2018», з врученням відповідного сертифікату і медалі. Це офіційне підтвердження першості «UST» в своїй області, і свідчить про досягнення компанії при веденні бізнесу, її першості і лідерства в галузі. Номінація підтверджує, що «UST» є надійним партнером і пропонує якісні послуги.

Місія UST -
ваш спокій
за життя і майно

На даний момент ядро колективу - це більше 30 чоловік, що включають в себе кваліфікованих інженерів і керівників проектів різної спеціалізації, а також згуртований і професійний монтажний відділ. Саме завдяки наявності власного перевіреного штату співробітників ми впевнені в якості реалізованих нами проектів, не боїмося відповідальності перед Замовниками і маємо відмінну репутацію на ринку будівництва технічних систем безпеки.

Знаходимо рішення для будь-якого завдання. Просто запитайте у нас!

Чому варто працювати з нами?

Гарантія якості в договорі
Професіоналізм
Ліцензії та допуски